ASECURICA Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:

BROKER UBEZPIECZENIOWY

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Główne zadania:

  • aktywne poszukiwanie klientów i nowych rynków sprzedaży,
  • budowanie długookresowych relacji z klientami,
  • zapewnienie usług brokerskich i doradztwa ubezpieczeniowego,
  • budowanie wizerunku firmy w relacjach z klientami,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub prawnicze),
  • co najmniej roczne doświadczenie w branży ubezpieczeniowej,
  • uprawnienia do wykonywania czynności brokerskich,
  • znajomość praktycznych aspektów obsługi brokerskiej,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • kreatywność i samodzielność,
  • otwartość i łatwość wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klientów

Oferujemy:

  • udział w realizacji projektów dla klientów międzynarodowych,
  • uczciwe warunki wynagrodzenia,
  • wysoką kulturę pracy w miłej atmosferze,
  • udział w tworzeniu miejsca pracy,
  • wsparcie rozwoju osobistego oraz indywidualnych pasji.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:rekrutacja@asecurica.pl

Zastrzegamy odpowiedź tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Masz pytania?

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani Nasz ofertą, to zapraszamy