Giełda

Specyficzne ryzyka występujące na etapie publicznej emisji papierów wartościowych wymagają zastosowania specjalistycznych produktów ubezpieczeniowych.

Standardową ofertą kierowaną przez rynek ubezpieczeniowy do spółek przygotowujących się do debiutu giełdowego jest polisa POSI (Public Offering of Securities Insurance). 

W naszych rozwiązaniach skupiamy się na dokladnym sprawdzeniu dostępnych na rynku ofert i zagwarantowaniu menedżerom spółki ponadstandardowej ochrony ubezpieczeniowej już od pierwszych czynności związanych z przygotowaniem do debiutu giełdowego.

Podstawowym zadaniem polisy POSI jest obrona przed roszczeniami będących konsekwencją podania błędnych lub niepełnych informacji w prospekcie emisyjnym, skutkującymi stratami inwestorów lub postępowaniem KNF. Polisa pokrywa zatem koszty postępowań sądowych, wynagrodzenie ekspertów,  a nawet koszty odzyskania dobrego imienia.

Polisa POSI chroni także bezpośrednie straty finansowe poniesione przez spółkę oraz prywatny majątek menedżera wynikające z roszczeń akcjonariuszy lub kar i grzywien nałożonych przez KNF.

Wypełnij formularz
a oddzwonimy do Ciebie

Masz pytania?

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani Nasz ofertą, to zapraszamy
do nawiązania kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy.

Kontakt